Představujeme vám našeho odchovance "chovného psa" Agiro (doma mu žíkají Bert). Bert se narodil jako největší štěně Áčkového vrhu. Narodil se jako třetí štěně. Od narození to byl spíše pohodový macek, nejvíce miloval plyšového lva. Majitele očaroval zvláště svým velkým černým čumákem. Odstehoval se od nás k Liberci do RD. Panička s nim chodila na cvičák. Později bez problémů přijak do smečky malou šlečnu, které dělá dogguarda:-) Je to skvělý rodinný pes s vyrovnanou povahou. Agiro v kostce:

AGIRO FAI-FAI LEMU

Agiro Fai-Fai Lemu: povahový test 78 bodů, bonitační kód 5/1a, 4a/D2, G1, N4, X1/S (přeloženo drobné odchylky od standartu: D2-světlejší oko, G3-slabé předhrudí, N4 - ocas zatočený nad hřbetem, X1-mahagonový nádech ocasu).

Agiro je pohodový pes, s vyrovnanou povahou a velice dobře socializovaný. Bezvadně zapadl do cestovatelské rodiny s malým dítětem, kde je výborným hlídačem rodinného domku, parťákem pro malou slečnu, bezproblémovým cestovatelem (celkem mu závidím ty časté návštěvy moře). Je dobře ovladatelný, na cvičák dochází s paničkou jen pro zábavu, neztratili se ani na agilitách. Miluje míčky:-)

Pokud hledáte menšího plemeníka (66 cm), s vyrovnanou povahou, nesoucí gen pro všechny barevné ráze hovawartů, bez známých zdravotních problémů obraťte se na majitelku Simonu Vittekovou, Vratislavice nad Nisou, tel: 773606464.